تبلیغات
دل نوشته - جریان انحرافی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دل نوشته

جریان انحرافی!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جمعه 6 خرداد 1390

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حمید بقایی در یك گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری دولت كه البته بیشتر به یك یادداشت دستوری شبیه بود تا گفت و گوی یك خبرنگار، اسناد رسمی منتشر شده درباره قرارداد 400 میلیارد تومانی مجتمع تالارهای بین‌الملی ایران - كیش و پرداخت 1میلیارد و 200 میلیون تومانی از محل یك مصوبه باطل شده به 30 شركت و نفر توسط مشایی را تكذیب كرد. فارس بار دیگر اسناد مورد استفاده در اخبار مربوطه را منتشر و قضاوت را به عموم واگذار می كند.
بیان چنین اظهاراتی در خبرگزاری رسمی دولت كه از زمان مدیریت علی اكبر جوانفكر سطح آن به یك وبلاگ و سایت حامی مشایی و بقایی تنزل پیدا كرده، تعجب همگان را برانگیخته است. اخیرا نیز شاهد بودیم كه وزیر ارشاد و دفتر مقام معظم رهبری رویكرد اخیر این خبرگزاری را در تحریف فرمایشات رهبری مورد نقد قرار دادند.
طی یكی دو هفته گذشته اسنادی رسمی از یك موافقت اصولی 400 میلیارد تومانی برای احداث مجتمع تالارهای بین المللی ایران - كیش منتشر شده بود كه نشان می داد، این پروژه به‎صورت ترك تشریفات مناقصه به شركت خانوادگی یحیی فیوضی واگذار شده است، در حالی كه طبق بند «و» ماده 28 قانون برگزاری مناقصات، ترك تشریفات مناقصه منوط به تأیید شورای اقتصاد، معاون برنامه‌ریزی و وزیر اقتصاد است.
بقایی در حالی این سندهای امضا شده را تكذیب می كند كه مدعی است، انتشار این اخبار به مایوس شدن سرمایه گذاران برای حضور فعال در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران منجر می شود. البته بهتر بود آقای بقایی به این سوال پاسخ دهد كه آیا انتشار اخبار مفاسد اقتصادی سرمایه گذاران را فراری می دهد یا اقدام به مفاسد اقتصادی.


در ضمن به حمید بقایی متذكر می شویم كه گویی توجهی به متن پیام 8 ماده ای مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی نداشتند كه در بند 2 آن فرمودند: " ممكن است كسانى بخطا تصور كنند كه مبارزه با مفسدان و سوءاستفاده ‏كنندگان از ثروتهاى ملى، موجب ناامنى اقتصادى و فرار سرمایه‏ها است. به این اشخاص تفهیم كنید كه به عكس، این مبارزه موجب امنیت فضاى اقتصادى و اطمینان كسانى است كه مى ‏خواهند فعالیت سالم اقتصادى داشته باشند. تولید كنندگان این كشور، خود نخستین قربانیان فساد مالى و اقتصاد ناسالم ‏اند. "

بقایی در گفت و گوی خود با خبرگزاری رسمی دولت تصریح می كند: «من به صراحت عرض می كنم خبر انعقاد قرارداد سازمان منطقه آزاد كیش به مبلغ 450 میلیارد تومان اساسا دروغ است و اصلا چنین قراردادی وجود خارجی ندارد.»
این در حالی است كه فی الواقع قرارداد 450 میلیارد تومانی وجود خارجی ندارد و اسناد رسمی كه در این باره منتشر شده است، مربوط به یك موافقت اصولی 400 میلیارد تومانی است كه همینگونه هم در خبرگزاری فارس منعكس شده بود.
همچنین در حالی بقایی اصل این موافقت نامه را تكذیب می كند كه پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی كل كشور امروز در باره این قرارداد گفت: در پرونده دیگری قرار بود در كیش در زمینهای بزرگی تالارهای بین المللی ساخته شود، فرآیند این تالار طولانی بوده و قرار بر این شد چنین پروژه ای ادامه پیدا نكند ولی بعد از مدتی قراردادی یك طرفه به پیمانكار داده شد تا شروع به ساخت و ساز در این زمینها بكند. آن قرارداد هم بدون برگزاری مناقصه به شركتی كه میزان توانایی آن هم برای ما نامعلوم است با رقم بیش از 450 میلیون یورو داده شد.
پورمحمدی افزود: برآورد ما این است كه یك سوم این مبلغ زیاد است. البته این پروژه در زمانی كه مراحل ابتدایی را می گذراند متوقف شد و خوشبختانه پولی دست به دست نشد.

حمید بقایی در بخش دیگری از این یادداشت سفارشی برای خبرگزاری دولت در حالی اسناد رسمی مربوط به پرداخت 1 میلیارد و 200 میلیون تومانی توسط مشایی از محل یك مصوبه باطل شده را تكذیب می كند كه در ادامه به ناچار مجبور به تائید این مساله می شود و برای فرار از یك اقدام غیر قانونی مدعی می شود كه مصوبه دیوان عدالت اداری مبنی بر ابطال مصوبه دولت عطف به ماسبق نمی شود.

بقایی در ادامه مدعی می شود كه پرداخت 6 میلیون تومانی به خانم ثقه الاسلامی رییس كاخ موزه گلستان بابت حقوقش بوده، در حالی كه در سند رسمی منتشر شده عنوان پاداش تصریح شده است.

خبرگزاری فارس برای روش شدن افكار عمومی درباره تكذیبه های بقایی بار دیگر گزارشها و اسناد رسمی در این باره را منتشر می كند و قضاوت دراین باره را مردم واگذار می كند.


*پروژه 400 میلیارد تومانی سالن اجلاس كیش با ترك تشریفات به خانواده فیوضی واگذار شد

در حالی پروژه 400 میلیارد تومانی تالارهای بین المللی ایران - كیش به‎صورت ترك تشریفات مناقصه به شركت خانوادگی یحیی فیوضی واگذار شده كه طبق بند «و» ماده 28 قانون برگزاری مناقصات، ترك تشریفات مناقصه منوط به تأیید شورای اقتصاد، معاون برنامه‌ریزی و وزیر اقتصاد است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پروژه 400 میلیارد تومانی مجتمع تالارهای بین‌الملی ایران - كیش طبق توافقی سه‌ ‏نفره با حضور اسفندیار رحیم‎مشائی، حمید بقایی و ابراهیم عزیزی در تاریخ سوم تیر ماه سال 89 به صورت ترك تشریفات به شركت فیاك كیش با مدیریت یحیی فیوضی واگذار شد كه بر اساس قانون ترك تشریفات این اقدام روال قانونی را طی نكرده است.
بنابر بند «و» ماده 28 قانون برگزاری مناقصات، رئیس جمهور نیز به تنهایی حق صدور دستور ترك تشریفات مناقصه را ندارد و ترك تشریفات مناقصه «منوط به تأیید شورای اقتصاد و پس از آن منوط به تأیید هیأتی مركب از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور (دبیر هیات)، وزیر امور اقتصادی و دارائی و بالاترین مقام مذكور در بند (ه) خواهد بود».
در این موافقت‎نامه اصولی تصریح شده است، كه همزمان با مبادله این موافقت‎نامه مبلغ 5 میلیارد تومان به شركت طرف قرارداد پرداخت شود. این در حالی است كه در این زمان هنوز پروژه مراحل قانونی از طریق ترك تشریفات را طی نكرده است.
به گزارش فارس، شركت فیاك كیش با مدیریت خانواده فیوضی یوسفی (یحیی، رییس هیات مدیره، پانته‎آ، نایب رییس هیات مدیره) در تاریخ اول تیر 1389 به ثبت می رسد و موافقت اصولی مذكور دقیقاً 2 روز بعد به ارزش 400 میلیارد تومان برای این شركت امضا می شود.
در متن موافقت‎نامه اصولی واگذاری این پروژه كه فارس به نسخه‌ای از آن دست یافت، آمده است: با توجه به تصمیم نمایندگان ویژه رئیس جمهور آقایان اسفندیار رحیم مشایی، ابراهیم عزیزی و حمید بقایی در خصوص اجرای پروژه‌های مجتمع تالارهای بین‌الملی ایران - كیش و جزیره كیش و با عنایت به صورت‎جلسه‌ها و توافقات انجام شده در تاریخ‌های 1389/2/18 تا 1389/3/9 با حضور افراد یادشده به صورت ترك تشریفات مطابق قانون برگزاری مناقصات و واگذاری مسئولیت اجرای پروژه مذكور به سازمان منطقه آزاد كیش، موافقت‎نامه حاضر در محل مركز امور مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی میان سازمان منطقه آزاد كیش و نمایندگی آقایان محمدعلی محبی، فریدون انتظاری و حسین فاضلی به نشانی كیش سازمان منطقه آزاد به عنوان كارفرما و شركت FIAC كیش به شماره ثبت 8385 به نمایندگی آقای یحیی فیوضی یوسفی رئیس هیئت مدیره و به نشانی: كیش - برج صدف، طبقه سوم، واحد 301 صندوق پستی شماره 3، به عنوان پیمانكار EPC منعقد گردیده است.
به گزارش فارس بندهای این موافقت‎نامه اصولی به شرح زیر است:
1. توافق گردید فضاهای مورد نیاز پروژه اجلاس به شرح جدول پیوست از سوی FIAC به صورت طراحی، مهندسی، مدیریت، تامین تجهیزات، ملزومات و مصالح و ساخت به صورت (EPC) اجرا گردد. (پیوست شماره یك)
تبصره 1: برنامه فیزیكی پروژه، فضاها و احجام و سایت پلان كلی پروژه براساس جدول كلاً به تأیید كارفرما رسیده و به عنوان مصوبه این توافق‎نامه تلقی می‌گردد. (پیوست دو)
تبصره 2: كلیه قیمتهای مندرج در جدول پیوست شماره 3 پایه انعقاد قرارداد به صورت كلید در دست (turn key) بوده و پیمانكار EPC متعهد می‌گردد پیش‌نویس قرارداد كامل و پیوست‌های آن را طبق استانداردهای بین‌المللی ظرف مدت 30 روز برای مبادله ارائه نماید. مفاد قرارداد با توافق طرفین نهایی خواهد شد. (پیوست سه)
تبصره 3: نظر به اینكه اسناد اجرایی این پروژه در حال تكمیل می‌باشد مشخصات و نقشه‌های تفصیلی و اجرایی و برآورد آن در انطباق با كاربری‌ها به موازات عملیات اجرایی تهیه و ارائه خواهد شد.

2. مدت زمان اجرای پروژه 25 ماه از زمان پرداخت پیش‎پرداخت موضوع بند 5 تعیین گردیده و پیمانكاران EPC با علم به شرایط جغرافیایی و محیطی كیش متعهد می‌گردد پروژه را ظرف مدت مقرر قابل تحویل نماید. در صورت تاخیر، تاخیرات حاصله موجب پرداخت خسارت به ازای هر روز معادل 1.000.000.000ریال از سوی پیمانكار EPC به كارفرما خواهد بود و متقابلاً كارفرما متعهد می‌گردد به ازای هر روز تسریع در تحویل پروژه مبلغ 1.000.000.000 ریال به عنوان پاداش به پیمانكار EPC پرداخت نماید.
3. پیمانكار EPC مكلف به تسلیم تضمین‌های مورد نظر كارفرما می‌باشد. نوع و میزان این تضمین‌ها در قرارداد اصلی تعیین خواهد شد.
تبصره: كلیه پرداخت‌های پروژه براساس پیشرفت فیزیكی خواهد بود و تاخیرات پیشامده در پرداخت از طرف كارفرما به پیمانكار EPC عینا موجب افزایش در مدت زمان تحویل پروژه خواهد بود.
4. كنترل پیشرفت برنامه فیزیكی جهت پرداخت ها به پیمانكار EPC و نظارت بر عملیات موضوع موافقت‎نامه به عهده مدیر پروژه تاییدشده از سوی كارفرما خواهد بود كه مكلف به تصمیم‌گیری است.
5. مقرر شد به منظور راه‌اندازی پروژه و سفارش ساخت كمپ استقرار كارگران و پرسنل پروژه و نیز استقرار قسمتی از تجهیزات در كارگاه و تسطیح سایت یكصد هكتاری، مبلغ پنج میلیارد تومان همزمان با مبادله موافقت‎نامه حاضر در مقابل اخذ تضمین معتبر پرداخت گردد. تضمین مذكور پس از اجرای كامل تعهدات و تأیید اسناد هزینه تا سقف مبلغ مذكور مسترد می‌گردد. در صورتی كه به هر علتی قرارداد اصلی منعقد نگردد، هزینه‌های انجام گرفته توسط پیمانكار تسویه و نامبرده مكلف به استرداد وجوه باقی‎مانده می‌باشد.
6. مقرر شد كارفرما در چارچوب قوانین و مقررات منطقه آزاد كیش اقدامات لازم را برای اخذ روادید و مجوزهای كار برای كاركنان خارجی و نیز تسهیلات برای ترخیص از گمرك و سایر مواردی كه پیمانكار به كارفرما اعلام می‌نماید، فراهم نماید.
7- در صورت بروز اختلاف در تفسیر یا اجرای این موافقت‎نامه، با رعایت اصل 139 قانون اساسی نظر داور منتخب دبیر شورای هماهنگی آزاد تجاری - صنعتی ویژه اقتصادی به عنوان داور مرضی‌ الطرفین مورد قبول طرفین خواهد بود.

8. نشانی‌های مندرج در صدر قرارداد اقامتگاه قانونی طرفین تلقی و ارسال هرگونه اوراق از طریق پست یا مرجع قضایی یا فاكس یا ای‎میل به منزله ابلاغ به طرفین تلقی می‌گردد. تاریخ ابلاغ از طریق پست یا مرجع قضایی تاریخ تأییدشده توسط مراجع مذكور و تاریخ ابلاغ از طریق فاكس یا ای‎میل اولین روز غیرتعطیل بعد از تاریخ ارسال فاكس یا ای‎میل خواهد بود.
9. جزئیات اجرای پروژه و تعهدات و اختیارات طرفین و سایر روابط قراردادی متعاقباً و در قرارداد EPC تعیین خواهد گردید. ضمنا هرگونه قرارداد قبلی تنظیم شده بین پیمانكار و وزارت مسكن یا سایر دستگاه‌های ذی‎ربط تعهدی برای كارفرمای حاضر ایجاد نمی‌كند.
به گزارش فارس، در پیوستهای این موافقت‎نامه اصولی جزئیات پروژه و برآورد هزینه آن به شرح زیر آمده است:
- ساختمان اجلاس به مساحت 36 هزار متر مربع و هزینه 107 میلیارد و 586 میلیون تومان
- هتل 5 ستاره و مبلمان به مساحت 25 هزار متر مربع و هزینه 53 میلیارد و 47 میلیون تومان
- رستوران و مركز خرید ( به همراه تجهیزات و مبلمان) به مساحت 5850 متر مربع و هزینه 17 میلیارد و 482 میلیون تومان
- كلوپ ساحلی مارینا و مبلمان به مساحت 900 متر مربع و هزینه 2 میلیارد و 429 میلیون تومان
- مجموعه دفاتر اداری و تجاری و هتل ( فقط سازه و پوسته بیرونی) به مساحت 100 هزار متر مربع و هزینه 51 میلیارد و 91 میلیون تومان
- مجموعه ویلایی و مبلمان ( 200 ویلا، مساحت متوسط 320 متر مربع) به مساحت 64 هزار متر مربع با هزینه 101 میلیارد و 798 میلیون تومان
- ساختمانهای جانبی ( ساختمان های وابسته، انتظامات، نمازخانه، نگهبانی، پزشكی، آتش‎نشانی و خدمات) به مساحت 3500 متر مربع و هزینه 3 میلیارد و 711 میلیون تومان
- پاركینگ ( برای 300 اتومبیل) به مساحت 13 هزار متر مربع با هزینه 7 میلیارد و 519 میلیون تومان
- مارینا با هزینه 5 میلیارد و 784 میلیون تومان
- باغ ایرانی، محوطه سازی و پاركینگ محوطه به مساحت 140 هزار متر مربع و با هزینه 14 میلیارد و 845 میلیون تومان
- عملیات زیربنایی و مولدهای برق و آب‎شیرین‎كن با هزینه 34 میلیارد و 704 میلیون تومان
به گزارش فارس، آگهی تاسیس شركت فیاك كیش (با مسئولیت محدود) ثبت شده به‏شماره 8385 شماره1197/41/89/ك.ح. به شرح زیر در روزنامه رسمی كشور درج شده است:
خلاصه اساسنامه و شركتنامه شركت فوق كه در تاریخ 1/4/1389 تحت شماره 8385 در این اداره به ثبت رسیده جهت اطلاع عموم به‎شرح ذیل در روزنامه‌ رسمی و كثیر الانتشار آگهی می‌شود.


1ـ موضوع شركت: ارائه خدمات مشاوره، مهندسی، طراحی، نقشه‌برداری، مطالعات ژئوتكنیك و مطالعات ساخت و ساز، تأسیسات زیربنایی توسعه پایدار، راه و بنادر و فرودگاه ب) مدیریت قراردادها و مدیریت اجرا و ساخت پ) نظارت و ساخت و ساز اماكن مسكونی، اداری و تجاری، سیاحتی و ساخت بنادر، اسكله، فرودگاه و ساخت تاسیسات زیربنایی از جمله تالارها و هتلها و معماری، باغ‌سازی و مناظر و مرایا و غیره ث) طراحی داخلی و اجرا و امور گرافیكی س) طراحی و اجرای امور تاسیساتی مربوط به ساختمان از قبیل مكانیكی و برق ج) مطالعات و طراحی سامانه مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) و انرژی‌های تجدیدپذیر (CCHP) و انرژیهای نو چ) خرید و فروش، واردات و صادرات و توزیع مصالح ساختمانی، ماشین‌آلات، تجهیزات و غیره د) خرید و فروش سهام سایر شركتها و به‏طور كلی مشاركت و انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی ر) شركت در مناقصات و مزایدات ز) انجام كلیه امور خدماتی و رایانه‌ای و خدمات شبكه و IT ص) ترخیص كالا از گمركات داخلی و خارجی ض) اخذ وام و تسهیلات از بانكها و موسسات مالی و اعتباری و گشایش اعتبارات اسنادی ط) به‎طور كلی انجام كلیه امور بازرگانی و خدماتی كه به نحوی با موضوع شركت مرتبط بوده و باعث سوددهی خواهد شد.
2ـ مركز اصلی شركت: جزیره كیش‌ـ برج صدف‌ـ طبقه سوم‌ـ واحد 301ـ صندوق پستی شماره 3
3ـ میزان سرمایه شركت: مبلغ 000/000/10 ریال.
4ـ مدت اعتبار شركت: از تاریخ ثبت به‏مدت نامحدود.
5ـ مدیران شركت: آقای سیداحمد موسوی‌بجنوردی (خارج از شركا) به سمت مدیرعامل، آقای یحیی فیوضی‌یوسفی به سمت رئیس و عضو هیئت‌مدیره، خانم پانته‌آ فیوضی‌یوسفی به سمت نایب رئیس و عضو هیئت‌مدیره برای مدت نامحدود انتخاب شدند.
6ـ دارندگان حق امضا: كلیه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور شركت از قبیل چك، سفته، بروات و قرارداد عقود اسلامی و نامه‌های عادی و اداری با امضای رئیس هیئت‌مدیره به تنهایی (با حق توكیل به غیر) همراه با مهر شركت معتبر می‏باشد.*حاتم‌بخشی یك میلیارد و 200 میلیون تومانی مشائی به‎استناد یك مصوبه باطل‎شده


رئیس وقت سازمان میراث فرهنگی در سال 86 بیش از یك میلیارد و 200 میلیون تومان از محل یك مصوبه باطل‎شده در 30 محل هزینه غیرقانونی كرده است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اسفندیار رحیم مشائی رئیس وقت سازمان میراث فرهنگی در سال 86 با ارسال نامه‌ای به ذی‎حساب و مدیركل امور مالی و درآمد این سازمان فهرستی را ارائه می كند و به استناد تصویب‎نامه شماره 132112 - ت 37332 هـ مورخ 86.3.19 دستور می دهد مبلغ 12 میلیارد و 587 میلیون ریال از محل مانده مصرف‎نشده و سنواتی سازمان به برخی شركتها و افراد كه نام آنها در فهرست یادشده آمده است، پرداخت كند.
در حالی مشائی دستور هزینه از محل مانده مصرف‎نشده و سنواتی سالهای 84 و 85 سازمان میراث فرهنگی را می دهد كه مصرف اعتبارات هزینه‌ای هر دستگاهی در هرسال تا پایان فروردین ماه سال بعد و اعتبارات طرح تملك دارایی‌ها تا پایان خردادماه سال بعد قانوناً قابل مصرف است و الباقی وجوه مصرف‎نشده اعتبار مالی باید به خزانه برگشت شود.
به این ترتیب هزینه كردن مانده مصرف‎نشده و سنواتی سالهای 84 و 85 این سازمان در سال 86 غیرقانونی است.

ولی ظاهراً رئیس وقت سازمان میراث فرهنگی برای اینكه جنبه قانونی به این كار بدهد، اجازه این كار را شخصاً از دولت می گیرد و هیأت وزیران در تاریخ اول خرداد سال 86 به وی اجازه می‏دهد كلیه مانده وجوه مصرف‎نشده اعتبارات هزینه‌ای و طرح تملك دارایی‌های سرمایه‌ای سنواتی انتقالی در تراز نهایی سال‌های مالی 1384 و 1385 سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حساب‌های بانكی سازمان یادشده تابع مقررات مالی و معاملاتی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی بوده و حسب تشخیص رئیس سازمان یادشده هزینه شود.
این در حالی است كه این مصوبه هیئت وزیران به دلیل مغایرت با مواد 63 و 64 قانون محاسبات عمومی توسط دیوان عدالت اداری لغو شده است.
به گزارش فارس، در ماده 63 قانون محاسبات عمومی تصریح شده است، كلیه اعتبارات جاری و عمرانی (سرمایه گذاری ثابت) منظور در قانون بودجه كل كشور تا آخر سال مالی قابل تعهد و پرداخت است و مانده وجوه اعتبارات مصرف‎نشده هر سال باید حداكثر تا پایان فروردین ماه سال بعد به خزانه برگشت داده شود.
بررسی جزئیات 30 فرد یا شركت و سازمانی كه از این محل منابعی دریافت كردند حاكی است، پاداش 67 میلیون ریالی به خانمی به نام صدر ثقة ‌الاسلامی اعطا شده است. همچنین برداشت ارزی 4 میلیاردی ردیف 20 معلوم نیست در مورد كدام پرونده حقوقی بین‌المللی است و مربوط به كدام سال است و چرا از محل اعتبار مربوطه هزینه نشده تا مجبور نباشند از محل مانده اعتبار مصرف‎نشده، هزینه بگیرند.
ضمن اینكه كل این هزینه‌ها اگر تعهد قانونی هستند می‌بایستی از محل اعتبار مصوب و طبق موافقت‌نامه بودجه سازمان به هزینه گرفته می شدند. اگر تعهدی مازاد بر اعتبار هستند كه اصلاً از هیچ محلی قابل هزینه كردن نیستند. صرف وجود اعتبار دلیل خرج نیست و هر هزینه‌ای بایستی از محل خود به هزینه گرفته شود آن هم در سال مربوط به خود نه به هزینه سنوات بعد.
شنیده ها حاكی است، مانده اعتبار مصرف نشده‌ای كه این 12 میلیارد از محل آنها هزینه شده فقط در 2 سال 84 و 85 بیش از 300 میلیارد ریال است كه به جای واریز به حساب خزانه نزد سازمان باقی مانده است.
به گزارش فارس، جزئیات پرداخت مبلغ 12 میلیارد و 500 میلیون تومانی به دستور اسفندیار رحیم مشایی به شرح زیر است:
ارقام به ریال است
1- قرارداد سازمان نقشه برداری - 15.290.385 ریال
2- قرارداد سازمان نقشه برداری - 52.260.622
3- قرارداد سازمان نقشه برداری - 51.492.008
4- قرارداد موسسه موج‎خیز نصر - 195.000.000
5- قرارداد میراث آریا - 16.982.600
6- قرار‌داد میراث آریا - 194.040.000
7- قرارداد آقای محمدعلی روستایی - 27.540.000
8- قرارداد خانم مهری شریعتی مقدم - 17.000.000
9- قرارداد مهندسین مشاور ماد مهر - 99.000.000
10- قرارداد مهندسین مشاور نقشه برداری - 99.272.794
11- قرارداد مهندسین مشاور نقشه‌برداری - 61.229.402
12- قرارداد محمدحسین ارسطوزاده - 52.711.806
13- قرارداد امیرپیروز وقوثی - 9.600.000
14- قراردادهای معاونت فرهنگی و ارتباطات - 3.562.640.000
جمع قراردادها- 4.540.070.670

15- (تاكسی سرویس تك) هتل لاله - 58.600.000
16- آژانس تذرو - 14.968.000
17- آژانس تذرو - 48.356.000
18- شركت هوایی آپادانا - 3.463.000
19- هتل بزرگ تهران - 28.846.226
20- برداشت ارزی پرونده‌های حقوقی بین‌المللی - 4.115.100.000
21- كمك‎هزینه ازدواج فرزند آقای تاتار - 1.840.000
22- حق لباس كاركنان در 6ماهه دوم- 214.707.800
23- حق شیر عده‌ای از كاركنان در 6ماهه دوم - 96.226.000
24- قراردادهای آموزش سازمان پیشاهنگی ایران - 72.000.000
25- نگهداری و تعمیر ساختمان حج و زیارت - 464.890.462
26- پاداش خانم صدر ثقة الاسلامی - 67.000.000
27- حقوق و مزایای كاركنان - 711.298.592
28- كاركنان پروژه نجات‎بخش ارك بم - 450.000.000
29- مركز آموزش عالی - 500.000.000
30- قرارداد پژواك میراث آریا - 1.250.000.000
جمع متفرقه 8.047.105.992
جمع كل اسناد سنواتی رسیدگی شده 12.587.176.662انتهای پیام/ص
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

اَبر برچسبها